Polska kraina Pisarzy!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Stowarzyszenie młodych polskich pisarzy i poetów!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 TOP rozdziały

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
dann
Administratorzysko
Administratorzysko
dann


Female Liczba postów : 295
Age : 30
Skąd : się wziął Świat?
Ulub. rodzaj literatury : fantastyczny dramat :P
Registration date : 25/07/2008

TOP rozdziały Empty
PisanieTemat: TOP rozdziały   TOP rozdziały I_icon_minitimeNie Lip 27 2008, 18:54

Wpadło się paru osobom na pomysł, żeby co miesiąc głosować na najlepsze rozdziały (z początku miały być to, o ile pamięć mnie nie zawodzi, TOP opowiadania, ale je się pisze całymi miesiącami, prawda?). Tak więc:

po pierwsze: jak Wam się pomysł podoba?
po drugie: jak miałoby przebiegać głosowanie i gdzie?
po trzecie: jaka nagroda?
po czwarte: Wasze uwagi i pomysły.

Moim skromnym zdaniem pomysł niezły. Wypowiadajcie się Wink
Powrót do góry Go down
http://lilly-h.blog4u.pl
lady carmen
PISK-lak
PISK-lak



Female Liczba postów : 2
Age : 33
Registration date : 27/07/2008

TOP rozdziały Empty
PisanieTemat: Re: TOP rozdziały   TOP rozdziały I_icon_minitimeNie Lip 27 2008, 23:23

Dobry pomysł. Moija propozycja:
Każdy temat to kolejny miesiąc. Przykładowo - LIPIEC. W poście (tam, w tym temacie) kondydaci tworzą na środku wielgasny link do proponowanej notki. Na zgłoszenie mieliby ze dwa dni (więcej chyba nie potrzeba). Po tym czasie Dann (?) zaklada sondę pod danym tematem z kadnydatami. Potem by się ustaliło jak to tam ma to głosowanie przebiegać. To chyba wszystko. A! Dodam, że sondy powinnismy robić na koniec miesiaca, w sensie by nie wybierać na zapas bloga. Jaka nagroda? Baner wystarczy, no może jakis dyplomik. Można przez siedem dni, wygrany blog przykleić do wszystkich tematów. Coś jeszcze? Smile

musiałam poprawić, bo poprzedni post był napisany niepopolsku xD
Powrót do góry Go down
dann
Administratorzysko
Administratorzysko
dann


Female Liczba postów : 295
Age : 30
Skąd : się wziął Świat?
Ulub. rodzaj literatury : fantastyczny dramat :P
Registration date : 25/07/2008

TOP rozdziały Empty
PisanieTemat: Re: TOP rozdziały   TOP rozdziały I_icon_minitimeNie Lip 27 2008, 23:49

Proponuję zrobić na to osobne podforum. Tematy zakładane będą TYLKO przez moderatorów bądź mnie (a, kto chętny na moda? Very Happy) i TYLKO w nich będzie można się zgłaszać. Następnie dany temat albo zmoderować i dodać sondę, albo napisać nowy temat - tu nie wiem. Co do bannera, to myślę że na cały czas. Da się ogłoszenie o wszystkich wygranych, może krótki opis przy tym... Na dodatek proponuję zrobić limit zgłoszeń, tzn. jeśli dana osoba zgłasza się w lipcu to w sierpniu już nie (tak co dwa miesiące). Potrzebna będzie osoba odpowiedzialna za pilnowanie porządku przy tym, ponieważ ja sama wszystkiego nie pociągnę. I jeszcze coś przyszło mi do głowy: zgłaszany rozdział powinien być na osobnej podstronie, żeby nie włazić na bloga i nie szperać... Taka moja sugestia.
Powrót do góry Go down
http://lilly-h.blog4u.pl
Death-rate
Nielotek
Nielotek
Death-rate


Female Liczba postów : 87
Age : 30
Skąd : diabeł mówi 'Dobranoc'? ;-)
Ulub. rodzaj literatury : horror
Registration date : 26/07/2008

TOP rozdziały Empty
PisanieTemat: Re: TOP rozdziały   TOP rozdziały I_icon_minitimePon Lip 28 2008, 21:12

Ja jestem gotowa na wszystko. ^^ (czyt. jestem chętna na moda czy co tam jeszcze chcesz)

1. Pomysł mi się strasznie podoba, tak jak Ci już mówilam Dann. No i myślę, że każdy będzie mógł wziąć (<-- dobrze napisałam to chociaż? :/) udział w takim 'konkursie' nawet nie po to by wygrać, ale żeby zaprezentowac swoje talenty no i wyciskać siódme poty nad rozdziałem.
2. Zgadzam się z Lady Carmen - soda jest chyba najbadziej odpowiednia na wyłonienie zwycięscy. A gdzie to głosowanie się będzie odbywać? To proste. Są kody do sondy, którą mozna wkleić na forum. Myślę, że to najprostrzy z możliwych sposobów.
3. Nagroda... Może by tak jakaś reklama na tym forum, która będzie wisieć aż zakończy się kolejna edycja konkursu? Taki mój pomysł - chyba niezbyt kreatywny.
4. Tak zgdzam się z Dann (podstrony). Wtedy chyba pozbędziemy się zamieszania. I tak na marginesie to chyba wszyscy będą mogli głosować, co? Aha, a listę wszystkich zwysięsców to można by na osobnej podstronie, a potem może po roku zrobimy taki konkurs co wyłowi najlepszych z najlepszych. Very Happy Takie są moje pomysły.
Powrót do góry Go down
dann
Administratorzysko
Administratorzysko
dann


Female Liczba postów : 295
Age : 30
Skąd : się wziął Świat?
Ulub. rodzaj literatury : fantastyczny dramat :P
Registration date : 25/07/2008

TOP rozdziały Empty
PisanieTemat: Re: TOP rozdziały   TOP rozdziały I_icon_minitimePon Lip 28 2008, 21:33

Tak, dobrze napisałaś "wziąć" ^^. Sondę można zrobić forumową, nie trzeba się męczyć przy jakimś sondowym serwisie. Tyle, że wtedy trzeba by albo moderować temat, albo robić nowy. Co do podstron to nie każdy umie, ale zawsze można pomóc ^^. Ewentualnie można użyczyć miejsca na czyimś koncie na interii.pl lub gdzieś indziej Wink Ale to moja sugestia, myślę że każdy będzie umiał to zrobić.. Co do nagrody, to chyba masz rację. Na zawsze nie ma sensu podawać linka do zwycięscy. Aha. Bierzemy pod uwagę trzech pierwszych?

No i KTO chętny do moderowania tego?
Powrót do góry Go down
http://lilly-h.blog4u.pl
sundokei
Lodowy pingwin
Lodowy pingwin
sundokei


Female Liczba postów : 134
Age : 29
Skąd : Lubicz
Ulub. rodzaj literatury : dramaty psychologiczne
Registration date : 26/07/2008

TOP rozdziały Empty
PisanieTemat: Re: TOP rozdziały   TOP rozdziały I_icon_minitimePon Lip 28 2008, 21:55

dann napisał:
No i KTO chętny do moderowania tego?
Ja jestem chętna xD Dann już zaczyna się wnerwiać, więc zajmę się tym. Sama nie będę brała udziału w tym konkursie, bo nie lubię pokazywać moich wypocin przed ludźmi. To są moje odczucia i moje marzenia ...
Powrót do góry Go down
http://podszept.blog.onet.pl
Death-rate
Nielotek
Nielotek
Death-rate


Female Liczba postów : 87
Age : 30
Skąd : diabeł mówi 'Dobranoc'? ;-)
Ulub. rodzaj literatury : horror
Registration date : 26/07/2008

TOP rozdziały Empty
PisanieTemat: Re: TOP rozdziały   TOP rozdziały I_icon_minitimePon Lip 28 2008, 21:58

Cytat :
Aha. Bierzemy pod uwagę trzech pierwszych?

W zasadzie to chyba tak. ^^
Powrót do góry Go down
dann
Administratorzysko
Administratorzysko
dann


Female Liczba postów : 295
Age : 30
Skąd : się wziął Świat?
Ulub. rodzaj literatury : fantastyczny dramat :P
Registration date : 25/07/2008

TOP rozdziały Empty
PisanieTemat: Re: TOP rozdziały   TOP rozdziały I_icon_minitimePon Lip 28 2008, 22:07

Dobra, to kto chce to odsyłam do działu (jak on sie nazywał +.+") ee... teges. "Działanie forum" ^^ jutro napiszę specjalny temat o moderatorach. Albo jeszcze dziś, jak mi internet nie zwolni (zwykle mi na noc zwalnia). Jeśli ktoś ma jeszcze jakiś pomysły, to mówcie.


Aha! I nie ilość treści się liczy, a jej jakość! Wink
Powrót do góry Go down
http://lilly-h.blog4u.pl
Kareitar Crimson
Kurka Wodna
Kurka Wodna
Kareitar Crimson


Female Liczba postów : 398
Age : 34
Skąd : z nietoperzlandu
Ulub. rodzaj literatury : literatura rosyjska
Registration date : 01/08/2008

TOP rozdziały Empty
PisanieTemat: Re: TOP rozdziały   TOP rozdziały I_icon_minitimePią Sie 01 2008, 13:23

Pomysł jest dobry ^^
Ale rozumiem, że cały konkurs odbywa się bez podziału na gatunki lietrackie i pod uwagę brane są wszystkie rozdzaje opowiadań, tak?

I mam jeszcze jedno małe zastrzeżenie co do podstron...
Piszę opowiadanie i z boku zawsze wstawiam linki do poszczególnych rozdziałów. Większość osób, których opowiadania poczytuję robi tak samo, więc po co taka podstrona wtedy?
Powrót do góry Go down
http://www.kadr-insomnia.blog4u.pl
dann
Administratorzysko
Administratorzysko
dann


Female Liczba postów : 295
Age : 30
Skąd : się wziął Świat?
Ulub. rodzaj literatury : fantastyczny dramat :P
Registration date : 25/07/2008

TOP rozdziały Empty
PisanieTemat: Re: TOP rozdziały   TOP rozdziały I_icon_minitimePią Sie 01 2008, 15:57

Co do podziału.. Każdy lubi inny rodzaj. Najpierw zwerbujmy więcej osób. Na razie wrzucimy wszystko do jednego worka. Tak myślę.

Podstrony. W sumie masz rację.
Powrót do góry Go down
http://lilly-h.blog4u.pl
Sponsored content





TOP rozdziały Empty
PisanieTemat: Re: TOP rozdziały   TOP rozdziały I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
TOP rozdziały
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polska kraina Pisarzy! :: Proza :: Nasze opowiadania-
Skocz do: