Polska kraina Pisarzy!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Stowarzyszenie młodych polskich pisarzy i poetów!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Taves - Witam wszystkich.

Go down 
AutorWiadomość
Taves
PISK-lak
PISK-lak
Taves


Male Liczba postów : 1
Age : 30
Skąd : Lublin
Ulub. rodzaj literatury : Horror, Fantasty, Sience-Fiction...
Registration date : 09/07/2010

Taves - Witam wszystkich.  Empty
PisanieTemat: Taves - Witam wszystkich.    Taves - Witam wszystkich.  I_icon_minitimePią Lip 09 2010, 17:05

Hymm to tak. Nazywam się Kacper, jestem uczniem 2 klasy lo w Lublinie. Zabawę z pisaniem mam od dawna, jednak wszystkie próby się kończyły dość szybko gdyż mi się wszystko nudziło i zakańczałem to co pisałem. No początki też były dość ubogie bo albo kopiowałem innych pisarzy albo pisałem dość słabo. Zobaczymy jak pójdzie teraz.
Jestem z natury pogodny i otwarty na ludzi oraz świat, więc myślę że nie będzie ze mną problemów, a wręcz wniosę coś do tej krainy piórem pisanej (czy raczej klawiszami ^^)
Jeśli miałbym być fanem jakiegoś zespołu to najszybciej Rammsteina, a jeśli miałbym należeć do jakiejś subkultury, to byli by to Metalowcy. Słucham metalu od Power do Symphonic, a najbardziej mi się podoba Tanz metal. Czytuję Horrory, fantasty, militarne-fantasty oraz s-f. Za najlepszego pisarza uważam Stephena King'a.
Czym jest moje motto życiowe ? Wieczna droga do doskonałości...

To by było na tyle jak na razie ^^
Powrót do góry Go down
 
Taves - Witam wszystkich.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witam Wszystkich
» Witam was wszystkich!
» Witam wszystkich!
» Witam wszystkich!
» Witaam Wszystkich ;)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polska kraina Pisarzy! :: Alfa i omega :: Przedstaw się!-
Skocz do: