Polska kraina Pisarzy!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Stowarzyszenie młodych polskich pisarzy i poetów!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Dobry , jestem sb gówniara , która pisze wiersze .

Go down 
AutorWiadomość
guilty
PISK-lak
PISK-lak



Female Liczba postów : 1
Age : 27
Registration date : 18/03/2012

Dobry , jestem sb gówniara , która pisze wiersze .  Empty
PisanieTemat: Dobry , jestem sb gówniara , która pisze wiersze .    Dobry , jestem sb gówniara , która pisze wiersze .  I_icon_minitimeWto Mar 27 2012, 22:11

Hej , jestem Ewelina , mam 15 lat . Swoje wiersze zaczęłam pisać bardzo niedawno , jakieś pół roku temu . Dużo się w tak krótkim czasie pozmieniało w moim życiu...Jak każdy , uwaga teraz bd dopiero powód ,żeby się śmiać , miałam okres , który ja nazywam ''fazami melancholii'' . Ogólnie mam gdzieś tych zakichanych pseudooptymistów , ja nie mam zamiaru nic udawać , nie ukrywam ,że smutek mi sprawia radość i całą prawdę przedstawiam w tym , co pisze . Nie każdemu może się to spodobać , mimo , że zazwyczaj piszę wprost , ktoś może nie rozumieć , co mam do przesłania . Mam jednak nadzieję ,że pomożecie mi lepiej pisać i że docenicie chociaż jeden mój wiersz . Od jakiegoś czasu prowadzę tez bloga i tutaj umieszczam adres : http://amatorskiewierszeew.blogspot.com/ Zapraszam do czytania i komentowania , Guilty ; )
Powrót do góry Go down
 
Dobry , jestem sb gówniara , która pisze wiersze .
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dariusz Pawlak - Wiersze

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polska kraina Pisarzy! :: Alfa i omega :: Przedstaw się!-
Skocz do: