Polska kraina Pisarzy!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Stowarzyszenie młodych polskich pisarzy i poetów!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Forumowe quizy oO

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kareitar Crimson
Kurka Wodna
Kurka Wodna
Kareitar Crimson


Female Liczba postów : 398
Age : 34
Skąd : z nietoperzlandu
Ulub. rodzaj literatury : literatura rosyjska
Registration date : 01/08/2008

Forumowe quizy oO Empty
PisanieTemat: Forumowe quizy oO   Forumowe quizy oO I_icon_minitimeNie Sie 10 2008, 23:05

Zasadniczo to całkiem fajna zabawa, chociaż wymaga dość dobrej znajomości języka angielskiego.
Mam jednak nadzieję, że kogoś to zaintersuje (blablabla)

Zasada jest prosta. Klikamy w link, odpowiadamy na pytania i zamieszczamy swój wynik ^^

Quiz numer jeden ^^ Kim byłbyś, gdybyś był postacią z FMA ^^
http://www.quizilla.com/quizzes/283862/fullmetal-alchemist-personality-quiz

Mój radosny wynik:
''You're like Riza Hawkeye! You may seem like the tough-type and have that death-glare in your eyes, but deep down you are a compassionate person. You have quite the skills in battle and are quite smart in all situations.''
(ach, ale ze mnie szczęściara ^^)
Powrót do góry Go down
http://www.kadr-insomnia.blog4u.pl
dann
Administratorzysko
Administratorzysko
dann


Female Liczba postów : 295
Age : 30
Skąd : się wziął Świat?
Ulub. rodzaj literatury : fantastyczny dramat :P
Registration date : 25/07/2008

Forumowe quizy oO Empty
PisanieTemat: Re: Forumowe quizy oO   Forumowe quizy oO I_icon_minitimePon Sie 11 2008, 00:14

"You're like Edward Elric! You're a short-tempured person and don't like to listen to others when they give advices. You are smart in many battles and other situations but you can get pretty stupid sometimes. You'd do pretty much anything for your loved ones except if you had to take life."

Rozwiązywałam wiele quizów na tej stronce, ale ten przyszedł mi z ogromną trudnością... I w sumie nie wiem, czy wyszło mi tak, jaka jestem. ;/ Nawet nie mam już siły tego tłumaczyć. Look na to:

Who in Shugo Chara are you?
"You are mysterius and dark. People dont know that you exist. You are like a cat who can sneak araund everywhere and never gets in trouble. You are not afraid to show your feelings fore people you think are interesting, you always take what you want, and accting cool. But maybe you have some problems with your self? It can be a little bith lonely too always stay in the dark. You will fall in love with: A very nervous person,he/she always blushes up when you are with her/him. She/he is clumsy so he/she always need your help."

Dodam, że ten opis to opis IKUTOOO ;D kociaka ;d
Powrót do góry Go down
http://lilly-h.blog4u.pl
Kareitar Crimson
Kurka Wodna
Kurka Wodna
Kareitar Crimson


Female Liczba postów : 398
Age : 34
Skąd : z nietoperzlandu
Ulub. rodzaj literatury : literatura rosyjska
Registration date : 01/08/2008

Forumowe quizy oO Empty
PisanieTemat: Re: Forumowe quizy oO   Forumowe quizy oO I_icon_minitimePon Sie 11 2008, 09:10

O...
''You are .... Amu!
You are very nervous and always blushes up and dont know what to say, you want to be honest to your self and be .. the real you. You are always acting cool and like you dont care in school. Dont listen to what others says. Be your self. You will fall in love with: Thats hard too say, because you like so many types of guys the bad boy/girl,the shy one,the protecting guy/girl .. But i'll promise that some day your dream prince will apear. :3''
Ostatnie zdanie podniosło mnie na duchu... ^^'
Powrót do góry Go down
http://www.kadr-insomnia.blog4u.pl
Sponsored content





Forumowe quizy oO Empty
PisanieTemat: Re: Forumowe quizy oO   Forumowe quizy oO I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Forumowe quizy oO
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polska kraina Pisarzy! :: Inne :: Off topy :: Gry forumowe-
Skocz do: