Polska kraina Pisarzy!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Stowarzyszenie młodych polskich pisarzy i poetów!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Moja książka .

Go down 
AutorWiadomość
Godryk
PISK-lak
PISK-lak



Male Liczba postów : 3
Age : 26
Registration date : 17/12/2010

Moja książka .  Empty
PisanieTemat: Moja książka .    Moja książka .  I_icon_minitimePią Gru 17 2010, 20:25

Na razie mam tylko krótki fragment i chciałbym się dowiedzieć , czy jest dobry , zły , beznadziejny itp.
Very Happy
Powrót do góry Go down
Godryk
PISK-lak
PISK-lak



Male Liczba postów : 3
Age : 26
Registration date : 17/12/2010

Moja książka .  Empty
PisanieTemat: Oblicza świata    Moja książka .  I_icon_minitimePią Gru 17 2010, 20:25

Prolog :

" Noc była szara i pochmurna . Na ulicach nie było żadnej żywej duszy . Jeden człowiek udmieni oblicze świata . Wszystko odbędzie się cicho , lecz któregoś dnia cały świat o Nim usłyszy . Znajdował się owej nocy na rynku wioski Yorkshire , aby tam przejrzeć na oczy , iż jego przeznaczeniem jest , uratowanie świata ludzi . Nie zrobi tego sam . Z pomocą przyjdą mu ludzie gotowi nawet na spotkanie ze Stwórcą , w niebie , krainie górującej nad naszym światem . Nastanie też radosny czas aczkolwiek bolesny . Świat zostanie wypleniony ze zła , ale odbędzie się to stratą jednego z nich , na pamiatkę zatriumfowania nad mrocznymi siłami przez dobro i jego sługów oraz wyznawców . "

Ingvar





Rozdział pierwszy : Przeznaczenie

Na obrzeżach wielkiego i mrocznego lasu Lostshire wznosiła się mała , drewniana chatka . Mieszkała tam rodzina myśliwego Toma . Sara i syn jego Rufus byli dla niego osobami dla , których wskoczyłby w ogień . Jako człowiek wierzący jak i religijny wiedział , że kiedyś nastąpi dzień sądu ostatecznego , więc starał się być człowikiem dobrym , uczynnym oraz osobą o czystym sercu . Sara zajmowała się domem i tym , aby po ciężkim i pracowitym dniu jej mąż miał zawsze ciepły posiłek na stole . Rufus mieszkając w pobliżu lasu , miał dużo przestrzeni do nauki jak i podziwiania uroków natury ...
Powrót do góry Go down
 
Moja książka .
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Moja grafomania ^^'

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polska kraina Pisarzy! :: Proza :: Nasze opowiadania-
Skocz do: