Polska kraina Pisarzy!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Stowarzyszenie młodych polskich pisarzy i poetów!
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 SPAM - frustrujące czy można je znieść?

Go down 
+4
sundokei
dann
Kareitar Crimson
Alex K.
8 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Kareitar Crimson
Kurka Wodna
Kurka Wodna
Kareitar Crimson


Female Liczba postów : 398
Age : 34
Skąd : z nietoperzlandu
Ulub. rodzaj literatury : literatura rosyjska
Registration date : 01/08/2008

SPAM - frustrujące czy można je znieść? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPAM - frustrujące czy można je znieść?   SPAM - frustrujące czy można je znieść? - Page 2 I_icon_minitimeNie Paź 12 2008, 01:41

Van Burnt napisał:
A ja lubie taki spamik, czasem zrzuca rozmowe na inny, pokrewny tor który więcej wnosi niż jałowe drążenie ściśle określonych ścieżek

Cóż... Jeśli piszesz opowiadanie, Van, to oczekujesz komentarza, oczywiście w uproszczeniu straszliwym, typu: zajebiste albo chłam.
Jeśli piszesz bloga oczekujesz, że ktoś ustosunkuje się do twoich wywodów. Obojętnie od tego, jakie by nie były.
A już w każdym razie na pewno nie oczekujesz stwierdzenia: 'hej, słitaśśny bloguś, bardzo podoba mi się twoje opko o Severusie, dodaję do fav i liczę na komentarzyk'

Szczególnie wtedy, kiedy NIE piszesz o Severusie. --
(tia, miałam tak)

Poza tym torem pokrewnym bynajmniej nazwać nie można reklam i stwierdzeń typu powyższego. A dążenie ściśle określonymi ścieżkami nie jest jałowe, jeśli prowadzi do jakiegoś konkretnego celu.
Powrót do góry Go down
http://www.kadr-insomnia.blog4u.pl
dann
Administratorzysko
Administratorzysko
dann


Female Liczba postów : 295
Age : 30
Skąd : się wziął Świat?
Ulub. rodzaj literatury : fantastyczny dramat :P
Registration date : 25/07/2008

SPAM - frustrujące czy można je znieść? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPAM - frustrujące czy można je znieść?   SPAM - frustrujące czy można je znieść? - Page 2 I_icon_minitimeNie Paź 12 2008, 12:00

Kareitar Crimson napisał:

Szczególnie wtedy, kiedy NIE piszesz o Severusie. --
(tia, miałam tak)
Na prawdę tak miałaś?...
Powrót do góry Go down
http://lilly-h.blog4u.pl
Kareitar Crimson
Kurka Wodna
Kurka Wodna
Kareitar Crimson


Female Liczba postów : 398
Age : 34
Skąd : z nietoperzlandu
Ulub. rodzaj literatury : literatura rosyjska
Registration date : 01/08/2008

SPAM - frustrujące czy można je znieść? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPAM - frustrujące czy można je znieść?   SPAM - frustrujące czy można je znieść? - Page 2 I_icon_minitimeNie Paź 12 2008, 15:09

Tak, dziecko napisało mi, że to najlepszy ff o Sevim Snapie, jaki kiedykolwiek czytało. Poprosiło, żeby infromować o nowościach i porosiło o 'rewanżyk'.

No to odpisałam, że informować bym mogła ale niestety top NIE jest ff o Severusie. I zapadła cisza...
(dobrze z resztą) --
Powrót do góry Go down
http://www.kadr-insomnia.blog4u.pl
Sponsored content





SPAM - frustrujące czy można je znieść? - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: SPAM - frustrujące czy można je znieść?   SPAM - frustrujące czy można je znieść? - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
SPAM - frustrujące czy można je znieść?
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Polska kraina Pisarzy! :: Inne :: Narzekalnia-
Skocz do: